Distribuce

Řazení podle:
Abecedně

Biorganic.cz

Firma je dovozcem a distributorem bionápojů a biopotravin. Jedná se o limonády, a piva v kvalitě bio, která jsou nepasterizována a většinou i nefiltrována (klasická, kvasnicová, speciály, nealkoholická, bezlepková).
IN-SIDE CZ s.r.o., Plzeň, 326 00

Tria elia

Obchod nabízí potraviny řecké a krétské produkce, čaje a byliny, vína a destiláty, olivový olej, koření, olivy, oříšky, tymiánový med, a další bio produkty.
Bezručova 32, Plzeň, 301 00

Mujbioshop.cz

Internetový obchod nabízí bio potraviny a nápoje. Speciální léčebné potraviny, rozmanité druhy těstovin, luštěnin, obilovin. Dále polévky, krémy z ořechů a semínek, sušené plody, mořské řasy a další bio produkty.
Janáčkova 329, Horšovský Týn, 346 01

Biotta

Obchod nabízí sortiment biopotravin, přírodních doplňků stravy a bio nápojů. Ovocné a zeleninové šťávy a další produkty.
Malostranská 7, Plzeň, 326 00

HerBio, s.r.o.

Obchod nabízí byliny a čaje, potraviny zdravé výživy, bezlepkové, bezvaječné, dia, bezlaktózové i pro sortiment potravin pro vegany.
V Šipce 653/8, Plzeň, 301 00

ABCD potraviny

Internetový obchod prodává speciální potraviny pro alergiky, dia potraviny, bezlepkové potraviny, bio potraviny a další výrobky bez chemie, konopné výrobky, luštěny a rýži, ořechy a sušené plody a další potraviny.
Nad Radbuzou 98/11, Plzeň, 301 00

Marie Hrubá

Obchod nabízí produkty zdravé výživy, bylinné elixíry a čaje, šťávy, pečivo, sušenky, obilné kaše, obiloviny a luštěniny v bio kvalitě.
Mikulovská 64, Plzeň, 323 00

Mistrovydelikatesy.cz

Obchod nabízí potraviny řecké produkce, olivové oleje, octy, vína, včelí med, originální řeckou kávu, mořské plody, koření a byliny, fazole, pomazánky a další delikatesy.
Plachého 880/26, Plzeň, 301 00

Topinambury.cz

Internetový obchod nabízí různorodé produkty z topinambur, a to čaje, sirupy, džemy, dřeňové nápoje, cukroví, výživové doplňky a další výrobky.
V Kolnách 1, Hromnice, 330 04

nordena.cz

Společnost NORDENA CZje výhradním distributorem výrobků norské společnosti BIOPHARMA. Nabízí norský rybí olej a další produkty.
Obora 180, Kaznějov, 33151

RINKAV Company, s.r.o.

Dovážíme výrobky ze sibiřského cedru se specializací na čistý cedrový olej lisovaný za studena, zajišťujeme kamenný i internetový prodej výrobků.
Fügnerova 78, Kladno, Kročehlavy, 272 01

Staročeská pekárna, s.r.o.

Při výrobě našeho zboží klademe maximální důraz na kvalitu a dodržování výrobních postupů. Pečivo i lahůdky také prodáváme, pečeme slané a sladké pečivo nebo produkty zdravé výživy. V nabídce máme různé druhy chlebů, vdolky, pletýnky, vícezrnné pečivo, koláče, šátečky, záviny a další. Sortimentu zahrnuje také pizza rohlíky, slaninové uzly, koblihy, hanácké koláče. Dodáváme i obložené pečivo.
Budějovická 1008, Jesenice, 252 42

Sklizeno, s.r.o.

Prodáváme farmářské produkty, nabízíme vakuované maso, kuřata, králíky, krůty, uzeniny, klobásy, sýry, mléko, jogurty, máslo, tvaroh, vejce, kváskový chléb, sladké pečivo, marmelády, džemy, povidla, čaje a koření, zeleninu, ovoce, vína, piva a bezplepkové potraviny od českých a moravských farmářů.
Masarykova 1008/6, Rudná, 252 19

POVA SPECIAL spol. s r.o.

Od roku 1997 se zabýváme výrobou a prodejem bezlepkových a nízkobílkoviných těstovin.
Za Bažantnicí 51, Poděbrady III, 290 01

BONAVITA, spol. s r. o.

Zabýváme se výrobou a prodejem cereálií, müsli tyčinek, sójových výrobků nebo pekařských a pufovaných výrobků, ale i tradičních těstovin.
Hlavní 32, Kunice - Vidovice, 251 63