Farmářský obchod

Řazení podle:
Abecedně

Náš grunt, s.r.o.

Prodej farmářských potravin.
Dolní náměstí 12, Olomouc, 77900

Náš grunt, s.r.o.

Náš grunt je síť prodejen s tradičními českými a moravskými výrobky tuzemských farmářů a výrobců.
Rubešova 59, Kolín, 280 02

Sklizeno, s. r. o.

Prodej farmářských produktů.
8. května 523/3, Olomouc, 77900

SEDLÁK - poctivé potraviny, s.r.o.

Prodej bezlepkových produktů, jahel, pohanky, kaše, luštěnin, čaje, bylinky, atd.
Družební 768/2a, Olomouc, 77900

Sklenář Josef - biopotraviny

Vlastníme ekofarmu. Specializujeme se na prodej bio masa, zeleniny a ovoce.
Jihlava-Sasov 2, Jihlava-Sasov, 586 01

Jana Andrlová Brdské pochoutky

Jsem výrobcem kvalitních českých ručně vyráběných zavařenin s vysokým obsahem ovoce, bez konzervačních látek, barviv nebo aromat. Všechny zavařeniny jsou vyráběny tradičním domácím způsobem.
Obránců míru 77, Příbram VII, 261 01

DOBA MEDOVÁ

Z medu a bylin vyrábíme Berounskou medovinu. Prodáváme celou řadu druhů včelího medu, svíček z včelího vosku, koření a byliny a další léčivé produkty.
Husovo nám. 175, Beroun, 266 01

Fontána Natura

Prodáváme zdravou výživu včetně bezlepkových, diabetických potravin nebo výrobků v bio kvalitě, kosmetiku i vitamínové doplňky. V nabídce máme čerstvou zeleninu a ovoce. Dodáváme značky TopVet, Cannaderm, HENEP, Aida Organic, NUTREND nebo Honey Sweet.
Pražská 139, Příbram III, 261 01

Náš grunt, s.r.o.

Firma prodává čerstvé farmářské potraviny od malých a středních výrobců z Čech a Moravy. Na jejich stránkách naleznete jak domácí uzeniny, mléčné výrobky a pečivo, tak zeleninu a ovoce, sýry, domácích pálenky, med a mnoho dalšího.
Revoluční 66/2, Liberec IV-Perštýn, 46001

Náš grunt

Náš grunt patří mezi síť prodejen, které nabízí potraviny českého původu. Místní dodavatelé jej zásobují domácími uzeninami, mléčnými výrobky, pečivem, zeleninou a nápoji.
Na Roudné 105/1, Plzeň, 301 00

Farmářský obchod Plzeň SLOVANY

Cílem farmářského obchodu je nabízet ty nejkvalitnější potraviny tuzemského původu. Dodavatelsky preferuje místní produkty z Plzeňského kraje. Pečlivě jsou hodnoceny vlastnosti potravin, jejich původ i způsob zpracování. Obchod se zaměřuje na ovoce, zeleninu, pečivo, nápoje, masnou a mléčnou produkci.
Lobezská 63, Plzeň, 326 00

Farmářský obchod Plzeň CENTRUM

Farmářský obchod se snaží nabízet ty nejkvalitnější potraviny tuzemského původu. Dodavatelsky preferuje místní plzeňské produkty. Pečlivě jsou hodnoceny vlastnosti potravin, jejich původ i způsob zpracování. Obchod se zaměřuje na ovoce, zeleninu, pečivo, nápoje, masnou a mléčnou produkci.
Šafaříkovy sady 3, Plzeň, 301 00

Farmářský obchod KLATOVY

Farmářský obchod preferuje místní plzeňské produkty a celkově se snaží nabízet ty nejkvalitnější potraviny tuzemského původu. Pečlivě jsou hodnoceny vlastnosti potravin, jejich původ i způsob zpracování. Lze zde koupit ovoce, zeleninu, pečivo, nápoje, masnou a mléčnou produkci a další potraviny.
Denisova 93, Klatovy, 339 00

Plzák z Plzně, s.r.o.

Obchod s farmářskými uzeninami nabízí klobásy, originálně ochucené uzené sýry, uzený bůček a dalších kousků z libového masa (kýty, pečeně, krkovice) a další produkty, které majitel sám vyrábí.
Dřevěná 101/7, Plzeň, 301 00

Pro Racio

Provozujeme prodejnu zdravé výživy, kde nabízíme Bio produkty, bezlepkové produkty, DIA, a výrobky pro speciální diety, ekologické čistící prostředky a mnoho dalších zdravých potravin nebo doplňkový sortiment. Vegetariáni, vegani a vitariáni budou u nás vždy vítáni.
Havlíčkova 887, Mladá Boleslav II, 293 01