Zdravé prodejny Plzeňský kraj

  Řazení podle:
  Abecedně
  Procedura:

  Centrum zdraví a krásy

  Centrum zdraví nabízí poradenské služby. Specialisté provádí kompletní analýzu a vytvoří program pro udržení zdraví. Zabývá se tvorbou výživových programů při redukci váhy, programy pro sportovce, zvyšováním váhy a svaloviny, podpůrnou výživou při nejrůznějších onemocněních – alergie, snížená imunita, onkologické potíže, bolesti kloubů, dermatologické potíže a další. V neposlední řadě se soustředí na odstraňování chronické únavy a stresu. Dále se zabývá prodejem vitamínů a potravinových doplňků.
  Slovanská třída 25, Plzeň, 32600

  Mybodystore.cz

  Firma nabízí vegetariánské a veganské výživové produkty. Dále nabízí nápoje, potravinové doplňky, aminokyseliny a proteiny, vitamíny a minerály. Soustředí se na nabídku zdravého jídla, tyčinky, másla, oříšky.
  Kulturní 301, Záluží-Třemošná, 330 11

  Krámek zdraví z přírody

  Obchod nabízí celou řadu přírodních produktů, českou homeopatii, bachovy esence, bylinné kapky a směsi, doplňky výživy, vitamíny, bylinné čaje a kávu.
  Terezie Brzkové 15, Plzeň, 318 00

  Zdravé stravování, s.r.o.

  Firma nabízí krabičkové diety v několika programech, pro zdraví, pro sport, pro kojící maminky, bezmasé, bezlepkové a speciální program pro diabetiky, který vychází z programu pro zdraví. Je možná individuální úprava jídelníčku a varianty celodenní, dopolední, odpolední i jednotlivá samostatná jídla.
  Na Roudné 443/18, Plzeň, 30100

  aloeverashop.cz

  V internetovém obchodě je možné objednat doplňky stravy z aloe vera, mladého ječmene, noni šťávu a další produkty v bio kvalitě.
  Chodov 127, Trhanov, 345 33

  Bio Domažlice

  Obchod se zaměřuje na zdravou a bezlepkovou výživu a biopotraviny. Nabízí sezónní potraviny, zajímavé recepty a bio suroviny na pečení a vaření.
  Hruškova 87, Domažlice, 344 01

  Náš grunt

  Náš grunt patří mezi síť prodejen, které nabízí potraviny českého původu. Místní dodavatelé jej zásobují domácími uzeninami, mléčnými výrobky, pečivem, zeleninou a nápoji.
  Na Roudné 105/1, Plzeň, 301 00

  Farmářský obchod Plzeň SLOVANY

  Cílem farmářského obchodu je nabízet ty nejkvalitnější potraviny tuzemského původu. Dodavatelsky preferuje místní produkty z Plzeňského kraje. Pečlivě jsou hodnoceny vlastnosti potravin, jejich původ i způsob zpracování. Obchod se zaměřuje na ovoce, zeleninu, pečivo, nápoje, masnou a mléčnou produkci.
  Lobezská 63, Plzeň, 326 00

  Farmářský obchod Plzeň CENTRUM

  Farmářský obchod se snaží nabízet ty nejkvalitnější potraviny tuzemského původu. Dodavatelsky preferuje místní plzeňské produkty. Pečlivě jsou hodnoceny vlastnosti potravin, jejich původ i způsob zpracování. Obchod se zaměřuje na ovoce, zeleninu, pečivo, nápoje, masnou a mléčnou produkci.
  Šafaříkovy sady 3, Plzeň, 301 00

  Farmářský obchod KLATOVY

  Farmářský obchod preferuje místní plzeňské produkty a celkově se snaží nabízet ty nejkvalitnější potraviny tuzemského původu. Pečlivě jsou hodnoceny vlastnosti potravin, jejich původ i způsob zpracování. Lze zde koupit ovoce, zeleninu, pečivo, nápoje, masnou a mléčnou produkci a další potraviny.
  Denisova 93, Klatovy, 339 00

  Plzák z Plzně, s.r.o.

  Obchod s farmářskými uzeninami nabízí klobásy, originálně ochucené uzené sýry, uzený bůček a dalších kousků z libového masa (kýty, pečeně, krkovice) a další produkty, které majitel sám vyrábí.
  Dřevěná 101/7, Plzeň, 301 00

  Prirodnistyl.cz

  Obchod nabízí konopné potraviny (semínka, protein, olej, nápoje), superpotraviny Iswari, zelené potraviny, sladidla a sirupy, bio energy nápoje a biolády.
  Na Chmelnicích 1229, Přeštice, 334 01

  Phyto CZ, s.r.o.

  Firma vyrábí a prodává bylinné směsi na principu tradiční čínské medicíny. Jedná se o unikátní směs rostlinných látek , vitamínů a minerálů.
  Masarykovo nám. 92, Kralovice, 331 41

  Farma Moulisových

  Hlavní bio produkty, které farma nabízí, jsou hovězí bio maso z vlastního chovu, dále v bio kvalitě především z mladých zvířat – telecí, ale i kůzlečí a jehněčí.
  Milínov 23, Nezvěstice, 332 04

  Biorganic.cz

  Firma je dovozcem a distributorem bionápojů a biopotravin. Jedná se o limonády, a piva v kvalitě bio, která jsou nepasterizována a většinou i nefiltrována (klasická, kvasnicová, speciály, nealkoholická, bezlepková).
  IN-SIDE CZ s.r.o., Plzeň, 326 00