Zdravá prodejna

Řazení podle:
Abecedně

Zdravěnka Drahuška

Specializujeme se na prodej zdravé výživy. V nabídce najdete také léčivou kosmetiku, potravinové doplňky, čokolády či bylinné přípravky.
Vratislavovo náměstí 13, Nové Město na Moravě, 59231

PRO-BIO, obchodní společnost s. r. o.

Společnost PRO-BIO, obchodní společnost s.r.o. je výrobce a dodavatel biopotravin. Společnost se dělí na BIOHARMONIE (luštěniny, obiloviny, těstoviny, atd.), na BIOLINIE (bio směsi na přípravu polévek, dezertů, atd.) a na NAŠE BIOFARMA (základní biopotraviny českého původu). Dále se zaměřuje na zpracování produktů mlynářského původu, zahraniční produkty a bezlepkové biopotraviny.
Lipová 40, Staré Město, 788 32

IDA GRUNT, s.r.o.

Zabýváme se na prodej farmářských výrobků. V naší nabídce najdete také zeleninu a ovoce od malých farmářů.
Havlíčkovo nám. 253/5, Žďár nad Sázavou, 59101

NOMINAL

Zabýváme se prodejem bezlepkových výrobků, pšeničné a kukuřičné vlákniny.
Vídeň 6, Vídeň, 59401

GreenFit

Nabízíme kvalitní "zelené" potraviny a potravinové doplňky.
Zelená 487, Horoměřice, 252 62

PŘÍRODNÍ DOPLŇKY

Prodáváme přírodní doplňky stravy jako jsou chlorella, spirulina, mladý ječmen, sušené plody goji, brusinky, kešu, mandle, superfoods - chia, maka nebo alfalfa, dále moringa oleifera, kokosový olej, dýňový olej a další bio oleje, znamenité bylinné čaje, šťávu z aloe vera nebo goji a dalších bezmála 100 položek.
Palackého 1026, Kostelec nad Černými lesy, 281 63

Obchůdek Zdravost

Obchůdek Zdravost prodává bezlepkové potraviny, zdravou výživu, BIO, atd.
Zámečnická 492/2, Olomouc, 77900

nutrafit.cz

Nabízíme prostředky pro kloubní výživu, redukci hmotnosti, rostlinné výtažky a extrakty, produkty na posílení imunity, prostředky na podporu prokrvení a mnoho dalších výrobků.
Brigádnická 135, Dobrovíz, 252 61

CELIDIA

Pro diabetiky a celiaky nabízíme široký sortiment produktů, které nepoškozují jejich zdraví. Součástí je také výživové poradenství.
Genseq s.r.o., Benešov, 256 01

Norbi Update CZ

Dodáváme výrobky, které jsou bez umělých sladidel a cukru. jejich sladkou chuť poskytují přírodní sladidla jako je stévie, xylitol nebo erythritol. Doporučujeme je všem, kteří nemohou nebo nechtějí konzumovat cukr.
ABACO Solutions s.r.o., Mladá Boleslav, 293 01

Biopotraviny Benešov

Prodejna byla otevřena v roce 2006 a nabízí všem široký sortiment biopotravin. K dostání jsou výrobky z kozího a kravského mléka, ovčí sýry a jogurty. Prodáváme pečivo z pekárny Country life. Nabízíme také přírodní kosmetiku nebo ekologické prací a čistící prostředky.
Tyršova 193, Benešov, 256 01

Nutriční poradenství

Specializujeme se na zdravý životní styl a na snižování tělesné hmotnosti. Poradenství je vhodné pro osoby s rizikovými faktory jako jsou vysoký tlak, obezita, ischemická choroba srdeční, diabetes, infarkt myokardu, zvýšená hladina cholesterolu v krvi nebo nadměrný stres.
Vojanova 1716, Lysá nad Labem,

Slunovrat

Provozujeme prodejnu zdravé výživy a vegetariánskou restauraci.
V Brance 47, Příbram 1, 261 01

MANDALKA

Nabízíme celou řadu potravin zdravé výživy, bylinkové výrobky nebo ekodrogerii.
Dr. E. Beneše 35, Bystřice, 257 51

Kvalitní život

Moringa je nejvýživnější rostlinou na celém světě a obsahuje více než 90 důležitých živin. Její listy obsahují vysokou koncentraci živiny, které postrádají chybně vyživovaní a podvyživení lidé.
Mirešická 358, Jinočany, 252 25